whatsapp

Neler Yapiyoruz ?

Bizim düşüncemiz "Tüm dijital mecralarda aktif bir şekilde markayı öne çıkarmak" Bu nedenle sadece dijital reklam ajanslarının fikir ve stratejilerini takip etmekle kalmayıp, sürekli değişen dünyanın hızına ayak uydurmak için bu sektörün ve tüm sektörlerin yenilik ve gelişimini yakından takip ederek çalıştığımız markaları bu hıza adapte etmeliyiz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Pazarlama, bizim ana fonksiyonumuzdur. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal medyalarda markanızın varlığını yönetiyoruz. Özel günlerde içerik üretimi yaparak markanızı ön plana çıkartıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
WEB SİTESİ TASARIMI

Günümüz dünyasında internet siteleri bir işletmenin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Başarılı bir şekilde hazırlanmış bir web sitesi her zaman diğer işletmelerin önüne geçiyor. İhtiyaçlarınız belirlenerek istediğiniz tasarımda web sitenizi yapabiliriz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Dijital REKLAM YÖNETİMİ

Reklam yönetimi reklamların verimli olduğu kadar, maliyetinin de az olmasına özen gösterilmesi gereklidir. Google, İnstagram, Facebook gibi sosyal medyalarda size uygun en iyi hedef kitleniz ayarlanarak reklam yönetiminizi yapabiliriz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
SEO HİZMETİ

Google gibi arama motorlarında hedef kitlenizin aramalarında üst sıralarda yer alın. Böylelikle reklam dahi vermeden google aramalarında en başta sizin siteniz olur müşteri kitleniz rahatlıkla size ulaşabilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
icerik uretimi

Her ihtiyaca yönelik yayınlanmaya hazır içerikler üretiyoruz. Firmanızın isteğine yönelik formatlarda (video ,fotoğraf , gif ) içerik üretimi yanı sıra her firmanın ihtiyacı olan Kartvizit - Afiş - Broşür - Katalog tarzı ürünlerimizle de size hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bu içerik üretimleri ile sizi zirveye çıkarmayı hedefliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
E-Ticaret Sitesi Hizmeti

Markanıza özel yapılan e-ticaret sitesi ile 7/24 online satış yapabilirsiniz. Size özel tasarlanmış e-ticaret siteniz ile google gibi palaformlarda tanıtımınızı da yaparak ; satışlarınızı arttırın. Uzman kadromuz ile geliştirilen web siteniz ile müşterileriniz keyifli ve güvenli bir alışverişin tadını çıkartsın.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız